top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıTR Endurance League

F12021 Sezon Önü Röportajları - Emre Baltaoğlu

Merhaba Emre, 1 yılı pilotluk olmak üzere TR Endurance League olan ilişkin 4. senesine giriyor. Bu yıl da seni mikrofon başında göreceğiz. Organizasyon ile ilgili görüşlerin nelerdir?


TR Endurance League açıkçası kendimi farklı açılardan zorladığım ve test ettiğim bir lig olmuştu en başından itibaren. Çünkü genelde TREL'e kadar sunduğum ligler tam sezondan ziyade 10-15 yarışlık ligler oluyordu, burası ile birlikte 20+ yarışlık takvimlerle kendi sınırlarımı da zorlamış oldum. Tabii neticesinde ligde yarışan arkadaşlarımız/abilerimiz sayesinde bana da anlatmak için malzeme çıkıyor, her şeyiyle burayı seviyorum ve yarışları anlatmaktan da çok keyif alıyorum.Bu sene başlarında tam bağımsız yayıncılığa başladın ve kendi ayakların üzerinde sağlam adımlarla ilerliyorsun, büyüyen bir kitlen var. Bu başarıyı neye bağlayabiliriz?


Kesinlikle çok fazla çalışmak ve kendimi rahat hissettiğim şekilde yani kendim olarak içerikleri hazırlamak. Bunun yanında genellikle delilik seviyesine ulaşan bir çalışma temposu. Günümün çok rahat 12 saatini yayınlar ve videolara ayırıyorum (editler, seslendirmeler, yayınlar, çekimler vs.) aşırı yoğun bir tempom var, bunun yanında yaptığım işi bir yandan kaliteli yapmaya ve izleyici gözünden de 'nasıl daha eğlenceli olabilir?' sorusuna yanıt arayarak içerikleri ortaya çıkarıyorum. Bir şeyi severek ve kaliteli biçimde yapıyorsanız zaten insanlar da sizlere gösterdiği destekle bunu sağlıyorlar. Hayatta sevmediğim bir işi asla yapamadım, bu yeri geldiğinde ders oldu yeri geldiğinde başka bir şey. Zevk alamadığım ya da kendim olamadığımı hissettiğim anda bırakıyorum. Kendi kanalımda da neredeyse 1 sene olacak düzenli içerik üretmeye başladığım ve buradaki kitlenin büyümesinin sebeplerinden bazıları da bu saydığım unsurlar. Dediğim gibi bir işi düzgün ve severek yapıyorsanız zaten izleyiciler verdikleri desteklerle bunu bir sonraki seviyeye taşıyorlar.


Yayınlarında ve kariyerinde başarılar dileriz, son olarak eklemek istediğin bir şey var mıdır?


Herkese şimdiden iyi seyirler ve pilotlarımıza da başarılar dilerim. Geçtiğimiz sene harika bir sezon izlemiştik, bu yıl da aynı güzellikte yarışlar görmeyi umuyorum.


Tüm yarışlarımızı ve Emre'nin içeriklerini kaçırmamak için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız ve takibe almanız yeterli ;) Pazar 21:00'da görüşmek üzere!56 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page